סטרטאפ-09

נכון לתחילת 2015 פועלים בישראל קרוב ל-1300 סטארט-אפים המצויים בשלבי פעילות שונים. אל המעגל הלא מצומצם זה צפויים להצטרף עוד ועוד יזמים שינסו להגשים את חלום האקזיט המיוחל – ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן.

בתור מי שניהל בעבר את פעילות המיתוג של אחת מחממות ההיי-טק המובילות בישראל, StarTau - מרכז היזמות של אוניברסיטת תל-אביב, מכיר יורי גנקין מקרוב את כל השלבים במחזור החיים של כל חברת הזנק באשר היא – בין אם מדובר בחברה שזה עתה הוקמה – ובין אם בחברה שכבר ערכה אי-אלו סבבי גיוס. לצד הניסיון בתחומי המיתוג והייעוץ העסקי, אנו ערוכים להעניק לכם שירותי גיוס משאבים הנסמכים על הניסיון המעשי שצבר הצוות שלנו בגיוס משאבים לחברות עסקיות וכן למוסדות ללא כוונות רווח.

שירותי המיתוג וגיוס המשאבים שלנו משקפים שילוב ייחודי וראשון מסוגו בישראל – בשלב ראשון תקבלו ייעוץ בהכנת תכנית העבודה האסטרטגית לרבות הכנת חומרי השיווק והפרסום בשורה של שפות לרבות עברית, אנגלית, רוסית ועוד – וכן שורה של טיפים הנוגעים לאופן בו כדאי להציג את תכניתכם בפני המשקיעים הפוטנציאליים. לצד זה, תקבלו מאיתנו בשלב שני גם סיוע פעיל באיתור ומיפוי המשקיעים והאנג'לים הרלוונטיים בארץ ובחו"ל וכן בביצוע הפנייה לאותם הגורמים – בין אם בישראל – ובין אם מחוצה לה.

אצלנו תקבלו ליווי מלא ומקיף במקום אחד מא' עד ת' – אז גם אם עוד לא גייסתם כספים או נפגשתם עם משקיעים ובין אם כבר התבססתם כחברה – אך אתם נמצאים עדיין בשלבי גיוס לצרכי המשך פעילות או בדרך אל האקזיט המיוחל – אנחנו כאן בשבילכם.

צרו עמנו קשר עוד היום באמצעות המייל או התקשרו כבר עכשיו ל-0544886796 לקביעת פגישת ייעוץ ראשונית ללא תשלום.