מיתוג עיסקי-05

תהליך המיתוג העסקי אינו עוד דבר של מה בכך שהרי מדובר בתהליך מתמשך שמטרתו להפוך כל עסק ליהלום מלוטש על כל רבדיו – החל מהגדלת החשיפה לבית העסק בזירה המקוונת ומחוצה לה, דרך הרחבתו של מאגר הלקוחות באמצעות ייזום שיתופי פעולה אסטרטגיים וכלה בהפיכתם של קברניטי החברה, הארגון או בית העסק לברי סמכא מוכרים בתחומם - על כל המשתמע מכך.

מבחינתנו המיתוג העסקי הוא לא רק ויזואלי – אלא קודם כל קונספטואלי ומכאן שאנו מציעים ללקוחותינו גם שירותי מיתוג עסקי וגם שירותי פיתוח עסקי בחבילה משולבת וייחודית שתאפשר להם למקסם את הפוטנציאל העסקי והאישי שלהם כאחד. מבחינתנו מדובר בשני חלקים המייצגים את אותו השלם.

השילוב בין שירותי המיתוג והפיתוח העסקי מאפשרים לנו לטפל תחילה בנראות של הלקוח בזירה המקוונת ומחוצה לה, בין היתר באמצעות שדרוג ויזואלי ותוכני של אתר האינטרנט של הלקוח וכן באמצעים אחרים שזה לא המקום לפרטם, אלא שרק לאחר מכן יחל השלב השני במסגרתו נבקש לסייע ללקוח במיפוי הלקוחות הקיימים שלו ונייצר תכנית אסטרטגית רב-תחומית שתסייע במקסום פוטנציאל ההתקשרות עם הלקוחות הקיימים – באמצעות יצירת קשרים שיאפשרו לנו להגיע דרך הלקוחות הקיימים – ללקוחות וקהלי היעד החדשים.

במקביל, נעשה שימוש ביכולות המקצועיות ובקשרים העומדים לרשותנו על מנת להציע ללקוח ולייצר בעבורו שיתופי פעולה אסטרטגיים – באופן שיסייע לו להגיע לקהלי יעד וללקוחות חדשים לחלוטין שעליהם הוא בכלל לא חשב מלכתחילה – הן בישראל והן מחוצה לה.

לצד המיתוג והפיתוח העסקי, נשים דגש גם על המיתוג המקצועי האישי של הנהלת החברה או קברניטי המשרד (באם מדובר בבעלי מקצועות חופשיים) וזאת על מנת להפוך אותם לברי סמכא מבוקשים בתחומם. לשם המחשה, אם ייסדתם משרד עורכי דין המתמחה בנזיקין, הרי שאין כל סיבה שלא תהפכו גם למרצים ומרואיינים מבוקשים העוסקים בדיני נזקין – אתם בסך הכל זקוקים לאדם שימפה עבורכם את האפשרויות הקיימות, יבצע את מלאכת התיווך וימתג אתכם כך שבצד השני לא יוכלו להשיב בשלילה.

בסופו של יום המסר הוא פשוט – זה בכלל לא משנה אם אתם מנהלים חברה פרטית או ציבורית, גדולה או קטנה, משרד עורכי דין, רואי חשבון או דווקא משרד אדריכלים או חברת נדל"ן – תמיד תוכלו להשתפר ולמקסם את הפוטנציאל שלכם עד תום – בין אם כתוצאה מיצירת שיתופי פעולה אסטרטגיים שיניבו הכנסות נאות ובין אם כתוצאה מהגעה ללקוחות חדשים בישראל או בחו"ל – כל זאת במקביל לתהליך שיסייע לכם להפוך ברמה האישית לאנשי המקצוע המוכרים והבולטים ביותר בתחומכם.

אל תפחדו לשאוף לפסגות הגבוהות ביותר – תרשו לעצמכם לחלום – ולנו להגשים לכם את החלום.

צרו עמנו קשר עוד היום באמצעות המייל או התקשרו כבר עכשיו ל-0544886796 לקביעת פגישת ייעוץ ראשונית ללא תשלום.