ניהול משברים-04

ניהול קמפיינים ציבוריים ופוליטיים כחלק ממכלול של עיצוב סדר יום ודעת קהל - ניהול הקמפיין הפוליטי או הציבורי הוא אמנות בפני עצמה, אמנות המחייבת יצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסה – לצד תכליתיות ויכולת לתרגם את האהדה הציבורית לתמיכה אלקטורלית בקלפי ברגע האמת. אנו נציע לכם שירותי ניהול קמפיין הכוללים בין היתר מיפוי יסודי של קהלי היעד, גיבוש אסטרטגיה תקשורתית ופוליטית העוסקת באופן ממוקד בכל אחד מקהלי היעד המדוברים, ניהול משברים לאורך הקמפיין, הקמת פלטפורמות וניהול פעילות ברשתות החברתיות וכן רבדים נוספים הקשורים בניהולו של הקמפיין הפוליטי או הציבורי.

ניהול משברים עסקים וציבוריים – משברים עסקיים וציבוריים הם דבר לא נעים, אך במרביתם המוחלט של המקרים גם לא נורא, שהרי לתפיסתנו כל משבר הוא גם בבחינת הזדמנות – בין אם בכל הנוגע לשיקום מערכת היחסים עם קהל המצביעים או הצרכנים או בין אם בכל הנוגע למניעת המשבר הבא. מתודת ניהול המשברים שלנו מורכבת משלושה שלבים התלוים במועד תחילת הפעילות שלנו: תחילת העבודה עוד לפני המשבר תחייב הכנת נהלים למניעתו מבעוד מועד, תחילת עבודה בזמן המשבר תחייב את ניהולו המהיר תוך מזעור נזקים מקסימלי – ואילו תחילת עבודה לאחר שהמשבר כבר נסתיים תחייב שיקום מיידי בשלב ראשון ויצירת נורמות, נהלים וכללי פעילות שימנעו את הישנותו של המשבר בשלב שני.

The Brand ערוכה להציע ללקוחותיה הציבורים והמסחריים שירות בלעדי, ייחודי וראשון מסוגו בדמות היכולת לנטר ולעקוב בזמן אחת אחר אזכורים תקשורתיים בעלי פוטנציאל משברי - וזאת על מנת לאפשר ללקוח - ולנו כיועציו -  להיות כל העת עם האצבע על הדופק ולנהל את המשבר המתחולל עוד לפני שהוא הפך לשיחת היום. שירות זה מתאפשר בזכות שיתוף פעולה בלעדי בין The Brand לחברת הניטור VIGO - חברת הבת של "יפעת"

ניהול הנוכחות העסקית והציבורית ברשתות החברתיות – אין כל עוררין על כך שהמאה ה-21 שייכת ונשלטת על ידי האינטרנט והרשתות החברתיות ומכאן שכל מהלך משמעותי באשר הוא, ציבורי ועסקי כאחד, חייב להיות מלווה בפעילות המתמקדת במגוון הפלטפורמות החברתיות העומדות לרשותנו – הן לשם הכשרת דעת הקהל והן לשם הגדלת החשיפה והיקף ההכנסות.

קשרי ממשל - גם מלאכת ניהול קשרי הממשל היא אתגר מורכב המחייב ליווי מקצועי צמוד למי שאינו מצוי בנבכי הפעילות הפרלמנטרית. בהקשר הזה חשוב לשים לב לכך שעוד לפני שלב גיבוש התכנית ויצירת הקשר עם מקבלי ההחלטות, חשוב מאוד להקפיד על הכנתה של מפה רחבה ככל הניתן המציגה את כלל השחקנים המשפיעים על ההחלטה הרלוונטית. רק לאחר שנכין ונציג בפני הלקוח את המפה המדוברת – נוכל לעבור לשלבים הבאים.

צרו עמנו קשר עוד היום באמצעות המייל או התקשרו כבר עכשיו ל-0544886796 לקביעת פגישת ייעוץ ראשונית ללא תשלום.