קצת עלינו-08

The Brand מתמחה במתן ייעוץ וליווי מקצועי בארבעה תחומים עיקריים השזורים במידה רבה זה בזה. שילוב תחומי ההתמחות הללו לכדי פלטפורמה אחת הוא שמאפשר לנו להציע לכל אחד ואחת מלקוחותינו את חבילת הפתרונות המקיפה והמתאימה ביותר לניהול הנוכחות התקשורתית, הפוליטית והעסקית שלהם במאה ה-21.

ניהול קמפיינים ומשברים ציבוריים ופוליטיים

ניהול תוכן ונוכחות עסקית וציבורית במדיה החברתית

מיתוג ופיתוח עסקי לחברות, תאגידים, בעלי מקצועות חופשיים וסאטרט-אפים

מיתוג תיירותי ועירוני

בין הלקוחות להם הענקנו שירותי ייעוץ תוכלו למצוא שגרירויות זרות הפועלות בישראל, חברי כנסת ושרים, מכוני מחקר, ראשי רשויות וכן שורה של חברות מסחריות ובעלי מקצועות חופשיים.

לצד העיסוק בתחומי הייעוץ, אנו מתמחים בהכנת סקירות ותדריכים פוליטיים מקומיים ובינלאומיים לגופים ציבוריים ופרטיים – החל משגרירויות ומקבלי החלטות, דרך מרכזי ומכוני מחקר וכלה בגופים עסקיים המעוניינים לבחון את השטח בטרם יבצעו השקעה כלכלית גדולה.

מעבר לייעוץ השוטף, מתמחה הצוות שלנו בהעברת הרצאות, הדרכות וסדנאות אישיות וקבוצתיות במגוון נושאים הקשורים במישרין לתחומי הפעילות וההתמחות שלנו: החל מסקירת הזירה הפוליטית הישראלית והבינלאומית וניהול הקמפיינים הציבוריים והפוליטיים בזירה המקוונת ומחוצה לה, דרך ניהול משברים ציבורים ועסקיים וניתוח סיכונים פוליטיים וכלה במיתוג ופיתוח עסקי, טיפוח שגרירי מותג ועוד רבים.

לשיטתנו, כל לקוח המגיע למשרדנו הוא בבחינת עולם ומלואו ומכאן שהדבר הראשון שיהיה עלינו לעשות הוא לגבש עבורו את החבילה שתתאים בצורה הטובה ביותר לצרכים האינדיבידואליים שלו שהרי אסטרטגיה תקשורתית, פוליטית או עסקית שהתאימה ללקוח אחד – לא בהכרח תתאים לרעהו.

לצד הרצון להתאים ללקוחותינו את תכנית הפעילות המותאמת בצורה הטובה ביותר לצרכים שלהם, אנו מאמינים בניתוח ומיפוי מקדים של המפה הפוליטית, התקשורתית והעסקית כולה כחלק בלתי נפרד מהשלבים הראשונים לעבודה. הניסיון מלמד כי רק ניתוח יסודי המלווה במחקר מקדים של הכוחות הפועלים בשטח יאפשר לנו לראות את התמונה המלאה, לבחון את הדברים ממעוף הציפור ולגבש תובנות אסטרטגיות ברמת המאקרו והמיקרו כאחד.

לבסוף, אנו מאמינים במתן יחס אישי ללקוח אלא שכאן לא מדובר בעוד קלישאה כי אם במציאות הבאה לידי ביטוי בזמינות מירבית ובליווי מקצועי צמוד המחייב גם דיסקרטיות המבוססת על האמון האישי שנוצר בינינו לבין הלקוח.

 מייסד The Brand הוא יורי גנקין (ותתפלאו – מסתבר שיש יותר מיורי גנקין אחד בישראל) המתמחה במתן ייעוץ אסטרטגי-תקשורתי ללקוחות מסחריים וציבוריים – וכן במתן הרצאות העוסקות בתחומי ההתמחות שלו.  

Font Resize
Contrast